Допомогти підопічному «Катерина Федорівна» | RescueNOW
Катерина Федорівна

Патронаж

Катерина Федорівна


Поділітись в соцмережах

Про проєкт Патронаж

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну виникла гостра соціальна проблема. Багато людей похилого віку залишилися без належної турботи та догляду. Наша команда взяла на себе цей виклик і почала дбати про людей, які не можуть самостійно про себе піклуватись. 

Під нашою опікою знаходиться 600 людей.

Про людину

Катерина Федорівна народилася і зростала у Циркунах, Харківської області. Ходила там у школу, їздила звідти навчатися у місто. Потім працювала на заводі — плиточницею, у гарячему цеху. Печі там не зупинялися навіть на свята. Їхнєю бригадою вони будували Старий Салтів, який зараз майже вщент зруйнувала російська армія. Жінка — ветеранка праці. Окрім нагород, вона заробила й професійне захворювання щитовидної залози й вже впродовж 7 років не виходить з дому.

Трохи більше року тому у Катерини Федорівни помер чоловік. Неочікувано — від тромба. Вона досі не може втримати сліз, згадуючи його. “Але воно, напевно, краще, що чоловік не побачив усього всього. Не дожив”, — ділиться жінка. “Шкода тільки, що на могилу не можу ніяк потрапити через обстріли. Вона — у області”.

Вік: 72 роки

Звідки: м. Харків, Немишлянський район

 

На що збираємо гроші

Продуктовий кошик: рис, макарони, горох, гречана крупа, мука, консервоване м'ясо та риба, консервовані кукурудза та зелений горошок, чай, печиво, вермішель швидкого приготування, плавлені сирки, масло вершкове, молоко, паштет та згущене молоко. Додаткові медикаменти.

Потрібна сума на місяць: 3000 грн

Ми збираємо на 3 місяці наперед*: 9000 грн

* Якщо ви донатите більше, залишок переноситься до резервного фонду для допомоги іншим підопічним.

 

Від команди Rescue Now

Дякуємо за кожну гривню (чи там долар, євро, фунт стерлінгів, франк, ларі, песо, шекель).
Тисни "Допомогти", щоб задонатити.

В процесі

Липень 2024

Сума0₴

Необхідно

3 000₴